Şuan Buradasınız...   Ana SayfaHakkımızda

Kurumsal

Türkiye’nin inşaat alanında modernleşmesine kayda değer bir katkı sağlayan İmpa Yapı A.Ş. kuruluşundan bugüne 2.600.000 metrekarenin üzerinde, çok sayıda proje gerçekleştirmiştir. 1987 yılından beri konut, fabrika, iş merkezi ve alışveriş merkezi gibi birçok projenin yapımını üstlenmiş olan İmpa Yapı A.Ş. faaliyetlerini Kavacık’taki merkez binasında sürdürmektedir. Bugüne kadar çeşitli resmi kurum ve kuruluşlar, kooperatifler ve özel sektör bünyesinde anahtar teslim projelerine imza atmıştır.

İmpa Yapı A.Ş. bütün bu üretimlerini insan, çevre ve iş güvenliği faktörlerini ön planda tutarak ayrıntılı bir şekilde planlamış ve uygulamıştır.

Vizyon ve Değerler

→   Gayrimenkul sektöründe kalitesi yüksek, güvenli yapılar oluşturmak.
→   Çalışanlarımızın İMPA’da çalışıyor olmaktan gurur duymaları
→   "Sıfır Kaza" politikasını hedef alarak iş modelini sürekli gelişen yeni teknolojilere göre adapte etmek

30 yıla yakın bir aile geleneği üzerine kurulmuş olan İMPA için en önemli değerler; çok çalışmak, iş ahlakı ve mesleki sorumluluktur.

Kalite Yönetimi

Performans, maliyet, zaman, fiyat ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından optimum çözüme gitmek daima politikamızdır. Kalite hedeflerimiz modern çağda müşteri istekleri ile şekillenir. Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.

Aşağıda belirtilmiş olan proje bazlı süreç yönetim metotları ve kalite sistemi söyle özetlenebilir.
→   Müşteri mevcut ve gelecekte ki ihtiyaçlarını ve taleplerini anlamak, müşteri beklentilerinin üzerinde memnuniyet sağlaması için hizmet üretmeye gayret etmek.
→   Tüm tedarikçiler ve çözüm ortaklarımız ile ortak değer yaratmak ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmak.
→   İMPA’nın genel performansını ve organizasyon yapısının sürekli iyileştirilmesini bir hedef olarak görmek
→   Ortak amaç ve yol haritası oluşturmaya öncülük ederek, şirketin hedeflerine ulaşması için tüm çalışanların dahil olacağı ortamı oluşturmak.